GIGABYTE MO27Q28G 27” WOLED Gaming Monitor QHD 280Hz – HDR True Black 500, G-SYNC Compatible
Ο GIGABYTE MO27Q28G είναι ένας premium 27” WOLED gaming monitor με QHD ανάλυση, 280Hz ρυθμό ανανέωσης και εξαιρετικά χαμηλό χρόνο απόκρισης 0,03ms. Προσφέρει κορυφαία χρώματα, βαθύ μαύρο, HDR True Black 500 και προηγμένες λειτουργίες για απαιτητικό gaming και επαγγελματική δημιουργία περιεχομένου.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
- Μέγεθος Οθόνης 27” (68,6 cm)
- Ανάλυση QHD 2560 × 1440
- Τεχνολογία Panel WOLED (OLED)
- Ρυθμός Ανανέωσης 280 Hz
- Χρόνος Απόκρισης 0,03 ms (GtG)
- Φωτεινότητα 335 cd/m² (HDR έως 1500 nits)
- Αντίθεση 1.500.000 : 1
- HDR VESA DisplayHDR True Black 500
- Χρωματική Κάλυψη 99,5% DCI-P3, 84% BT.2020
- Χρώματα 1,07 δισ.
- Συνδέσεις 2× HDMI 2.1, DP 1.4, USB-C, USB-A, USB-B, Jack
- Ηχεία 2 × 5W
- Ergonomics Height, Tilt, Swivel, Pivot
- VESA 100 × 100 mm
- Διαστάσεις 60,44 × 52,65 × 18,75 cm
- Βάρος 6 kg
- Συμβατότητα NVIDIA G-SYNC Compatible
- Πρόσθετα KVM, AI OLED Care, Eyesafe 3.0
- Χρώμα Μαύρο
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GIGABYTE |
Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
Απίστευτη ομαλότητα & άμεση απόκριση
Με ρυθμό ανανέωσης 280Hz και χρόνο απόκρισης μόλις 0,03ms (GtG), το panel εξασφαλίζει εξαιρετικά ομαλή κίνηση χωρίς blur ή tearing. Η υποστήριξη NVIDIA G-SYNC Compatible και AMD FreeSync Premium Pro εξασφαλίζει σταθερό gameplay ακόμα και σε έντονες σκηνές δράσης, καθιστώντας το ιδανικό gaming monitor OLED 280Hz για competitive τίτλους.
Εντυπωσιακό HDR και τέλειο μαύρο
Χρώματα επαγγελματικού επιπέδου
Έξυπνες λειτουργίες & multitasking
Ο ενσωματωμένος KVM διακόπτης επιτρέπει τον έλεγχο πολλών συσκευών με ένα πληκτρολόγιο και ποντίκι, ενώ λειτουργίες όπως PiP, PbP, Tactical Switch 2.0 και Crosshair προσφέρουν αυξημένο έλεγχο και παραγωγικότητα. Ένας ολοκληρωμένος gaming monitor OLED 280Hz για εργασία και ψυχαγωγία.
Εργονομία & άνεση ματιών
Δωρεάν Αποστολές COMBO
Άμεση Αποστολή
Σχετικά προϊόντα
ANKER Eufy Robovac X10 Pro Vacuum and Mop
Διαθέσιμο Κατόπιν Παραγγελίας (Αποστολή από 7 εώς 15 μέρες)
ANKER Eufy Security Alarm System 5 Pieces Kit with Homebase
Διαθέσιμο 4-6 ημέρες
Βασικά χαρακτηριστικά
Deerma DEM-VX20W Όρθια Ηλεκτρική Σκούπα με Λειτουργία Σφουγγαρίσματος
Άμεσα διαθέσιμο
- Κατασκευαστής Deerma
- Μοντέλο DEM-VX20
- Ισχύς 420 W
- Ονομαστική συχνότητα 50 Hz
- Ονομαστική τάση 220 V
- Χωρητικότητα δεξαμενής καθαρού νερού 500 ml
- Χωρητικότητα δεξαμενής βρώμικου νερού 600 ml
- Διαστάσεις 1165 x 272 x 380 mm
- Ηλεκτρική σκούπα
- Λαβή
- Βάση
- Βούρτσα καθαρισμού
- Εγχειρίδιο χρήσης
EZVIZ Video Doorphone HP7 2K RFID Outdoor/ Σετ Θυροτηλεόρασης
Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
Sonoff Έξυπνος Διακόπτης Τοίχου R5 (Ανθρακί)
Διαθέσιμο σε 1 έως 3 μέρες
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Κατασκευαστής Sonoff
- Μοντέλο R5
- Αριθμός κουμπιών 6
- Πηγή ενέργειας 2x μπαταρία CR2032 3V
- Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C-40°C
- Υλικό PC V0
- Διαστάσεις 86 x 86 x 13.5mm
- Χρώμα Ανθρακί
Στη συσκευασία περιλαμβάνονται
- Διακόπτης R5
- Βίδες στερέωσης
- Αυτοκόλλητα
- Αυτοκόλλητα για τη σήμανση των κουμπιών
- Εγχειρίδιο χρήσης
Xiaomi Robot Vacuum X20 Max
Διαθέσιμο 1-3 ημέρες
Warehouse EVK - Επίσημος εξουσιοδοτημένος μεταπωλητής Xiaomi στην Ελλάδα!
Κατασκευαστής: Xiaomi Ισχύς: 8000Pa Τύπος Απορρόφησης: Στερεών Εγγύηση 2 έτηΠεριεχόμενα Συσκευασίας
Ασύρματο Κουδούνι Πόρτας με Κάμερα Anker Eufy Wireless 2K Kit with Homebase
Διαθέσιμο από 4-7 μέρες
- Κατασκευαστής ANKER
- Εγγύηση (μήνες) 24
- Connection Network (IP) Camera
- Camera Type Doorbell
- Resolution (MP) 4MP (2K)
- Image Size (pixels) 2560 x 1440 (2K)
- Infrared (IR) Ναι
- IR Range (meters) 5
- Optical Zoom Όχι
- Pan, Tilt, Zoom No
- Image Sensor 1/2.8'' CMOS
- Video Compression H.264/H.265
- Ethernet Port Όχι
- PoE Support Όχι
- Wi-Fi Connection Ναι
- Supported Wi-Fi Protocols 802.11b/g/n
- Supported Wi-Fi Frequency 2.4 GHz
- Cloud Recording Ναι
- Outdoor Suitability Ναι
- Ingress Protection Code IP65
- Built-in Speaker Ναι
- Built-in Microphone Ναι
- Built-in Battery Ναι
- Motion Detection Ναι
- Alarm Notifications Ναι
Έξυπνος διακόπτης ZigBee SONOFF ZBMINIR2
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Κατασκευαστής Sonoff
- Μοντέλο ZBMINIR2
- Τάση τροφοδοσίας 100-240V~ 50/60Hz 10A
- Μέγιστο φορτίο 2400W σε 240V
- Ασύρματη σύνδεση Zigbee 3.0
- Χρώμα λευκό
- Διαστάσεις 39,5 x 33 x 16,8 mm